Värsked tööpakkumised

MÜÜJA-klienditeenindaja (Tallinna Tööriistamarket)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 588658

Tööpakkumise number

588658

Firma nimi peidetud MÜÜJA-klienditeenindaja (Tallinna Tööriistamarket)

Töö kirjeldus

Sinu tegevusteks meie juures saavad olema
• aktiivne müük kaupluses
• klientide nõustamine ja teenindamine müügisaalis
• kaupade vastuvõtmine, müügiks ettevalmistamine, väljapanek ja
komplekteerimine
• vastutamine määratud ala eest kaupluses

Nõudmised kandidaadile

Ootused Sinule
• soov töötada klientidega
• eelnev töökogemus tehnilises valdkonnas (tööriistad, tarvikud jne) ja/või
klienditeeninduses
• eesti ja vene keele oskus
• tehniline taiplikkus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume
• tähtajatut töölepingut
• täistööaeg
• töötamine vahetustes töögraafiku alusel kaupluse lahtioleku aegadel
• pikaajalist ja stabiilset töösuhet
• kindlat töötasu
• tulemustasu vastavalt tehtud tööle
• tööalast väljaõpet, koolitusi ja arenguvõimalusi
• meeldivat töökeskkonda
• sõbralikku ja toetavat meeskonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
1. mai 2019
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2019

Tööriistamarket on alates 2003a. edukalt tegutsenud, müües nii jae-, kui ka hulgi-klientidele Soome firmast Isojoen Konehalli OY (IKH) tarnitud tooteid. Tööriistamarketi poolt pakutav lai tööriistade ja seadmete valik hõlmab üle 30 000 erineva kaubaartikli ning toodete nomenklatuur laieneb pidevalt. Tänaseks oleme kujunenud üheks suurimaks tööriistade ja tarvikute müüjaks Eestis.