Müüja-klienditeenindaja Peetri teenindusjaama
Tööpakkumise number #813989

7
Circle K Eesti AS
Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Iga Sinu tööpäeva teevad eriliseks:
sõbralik klienditeenindus
klientidele pakutavad mõnusad maitseelamused
kokkukasvatav meeskonnatöö

Ootused kandidaadile

Tule meile, kui:
Sulle meeldib klienditeenindus
Sulle on oluline aja kokkuhoid, mida pakub Sulle kodulähedane töökoht
Sulle on oluline, et vahetustega töö annab Sulle võimaluse ise oma aega planeerida
oled kohusetundlik, sõbralik ja hea suhtleja
valdad eesti keelt

Ettevõte pakub

Sind ootab:
Hea töötasu – põhipalk 990 eurot bruto, katseaja-järgne tasu 1060 eurot bruto. Põhipalgale lisandub 50% lisatasu ööajal töötamise eest ja igakuine meeskonnapõhine müügiboonus.
Paindlik tööaeg vahetustes 6-12h ja töökoht kodu lähedal.
Põhjalik väljaõpe töökohal ja palju põnevaid koolitusi.
Vaheldusrikas töö ühtehoidvas meeskonnas, kus juht on alati toetamas.
Arenguvõimalused mainekas ettevõttes.
Kõikide mugavustega kaasaegne töökeskkond.
Kaugemalt kui 5km tulijaile transpordikompensatsioon 40 kuni 160 eurot bruto

Tööpakkumise number
#813989

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk : 1200 - 1460 €/kuus
Kuulutus aegub:
16. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
16. september 2022
Müüja-klienditeenindaja Peetri teenindusjaama Müüja-klienditeenindaja Peetri teenindusjaama

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
MÜÜJA-KLIENDITEENINDAJA LINNAHALLI TEENINDUSJAAMA Circle K Eesti AS
1180 - 1360 €/kuus
MÜÜJA-KLIENDITEENINDAJA LINNAHALLI TEENINDUSJAAMA Circle K Eesti AS • Tallinn
Tallinn
KAUPLUSE TÖÖTAJA PAGARI OSAKONDA MUSTAMÄE MAXIMAS Maxima Eesti OÜ
KAUPLUSE TÖÖTAJA PAGARI OSAKONDA MUSTAMÄE MAXIMAS Maxima Eesti OÜ • Tallinn
Tallinn
Veebipõhine värbamine TEENINDAJA SÕLE ALEXELASSE AS Alexela
Veebipõhine värbamine
TEENINDAJA SÕLE ALEXELASSE AS Alexela • Tallinn
Tallinn
VIP 5
3 näd. tagasi
Підходить і для українців
KLIENDITEENINDAJA LAAGRI BURGER KING RESTORANI Tallink Grupp AS
4.8 - 6.4 €/tunnis
5
KLIENDITEENINDAJA LAAGRI BURGER KING RESTORANI Tallink Grupp AS • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
KALA- JA LIHAMEISTER UUES AVATAVAS TABASALU SELVERIS Selver
KALA- JA LIHAMEISTER UUES AVATAVAS TABASALU SELVERIS Selver • Harjumaa
Harjumaa
Vaatan kõiki