Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #618409

Müüja Haapsalu Humanas, Rannarootsi keskuses

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müüja tööülesanded on:
- aktiivne müügitöö kaupluses
- kaupade ettevalmistamine müügiks
- kaupade väljapanemine
- klientide teenindamine ja nõustamine

Ootused kandidaadile

Aus, töökas, positiivne, hea suhtleja, hea pingetaluvusega.
Huvi moe ja moerõivaste kaubamärkide vastu.
On huvitatud kasutatud riiete kaubandusest.
Kasuks tuleb eelnev töökogemus jaekaubanduses.
Lõpetatud kesk- või kesk-eriharidus

Ettevõte pakub

- kindlat töökohta toredas meeskonnas
- stabiilset sissetulekut
- tervisekontrolli tööandja kulul

Lisainfo

Kauplus avatud:
E-R 10.00-20.00
L-P 10.00-18.00
Tööle asumine koheselt.
Ühendust võetakse vaid sobivate kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#618409

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 739 €/kuus
Kuulutus aegub:
12. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
13. september 2019

Humana põhitegevuseks on kasutatud riiete kogumine, import-eksport, sorteerimine ja jaemüük. Eestis on 23 kauplust ja sorteerimiskeskus.
Humana eesmärk on arenguprojektide toetamine kasutatud rõivaste kaubandusest saadava tuluga.

Vaata rohkem