Müügitoe spetsialist
Tööpakkumise number #802800

2
Vervo Eesti OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

  • Dokumendi haldamine

  • Veokorralduse protsessis osalemine

  • Uute klinetide leidmine

  • Luua ja säilitada tõhusat ja pikaajalist koostööd koostööpartneritega

Ootused kandidaadile

  • Eelnevat kaubaveo töökogemust peetakse eeliseks

  • Eesti ja vene ja/või inglise keele oskus

  • Hea pinge- ja stressitaluvus

  • Kõrge vastutustunne ja visadus, oskus oma tööd iseseisvalt korraldada

  • Valmisolek töötada ja areneda

  • Positiivne mõtlemine

  • Soov olla parim, saavutada rohkem kui teised

  • Valmidus meeskonnatööks

  • Huvitavat ja dünaamilist tööd stabiilses ja kasvavas ettevõttes

  • Võimalus koos ettevõttega kasvada ja areneda

  • Suurepärased töötingimused ja sõbralik kollektiiv

  • Konkurentsivõimeline töötasu ja motiveeriv boonuste süsteem

  • Ametialane areng ja koolitusvõimalused

Tööpakkumise number
#802800

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 2
nädal tagasi
MÜÜGISPETSIALIST Luku-Expert OÜ
2
MÜÜGISPETSIALIST Luku-Expert OÜ • Tallinn
Tallinn
UUS
päev tagasi
MÜÜGISPETSIALIST Smartecon OÜ
UUS
päev tagasi
MÜÜGISPETSIALIST Smartecon OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 9 UUS
päev tagasi
MÜÜGIKONSULTANT Bisnode Estonia AS
9 UUS
päev tagasi
MÜÜGIKONSULTANT Bisnode Estonia AS • Tallinn
Tallinn
KLIENDIHALDUR Inlook Color OÜ
KLIENDIHALDUR Inlook Color OÜ • Tallinn