Värsked tööpakkumised

Müügiteenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 545730

Tööpakkumise number

545730

Firma nimi peidetud Müügiteenindaja

Töö kirjeldus

Floreas OÜ on lillede ja lilletarvikute hulgimüügifirma. Meie kliendid on lillepoed, kes müüvad lilli ja toataimi jaeklientidele.
Klienditeenindaja töö seisneb oma püsiklientide teenindamises ning hea kliendikontakti hoidmises.

Kaubapäevadel (P, K) kauba vastuvõtt, tellimuste alusel kauba pakkimine ning tellitud kauba saatmine kliendile. Müügikeskust külastavate klientide teenindamine, arvete koostamine (BUUM). Kauba väljapanek ning teenindussaalis puhtuse tagamine.Lillede ja taimede eest hoolitsemine jne.

Nõudmised kandidaadile

Head eesti keele oskust kõnes ja kirjas. Kasuks tuleb vene keele oskus.
Väga head suhtlusoskust ning tahet kliente parimal võimalikul moel teenindada.
Aktiivse müügi põhialaluste tundmist ning soovi ja võimekust olla aktiivne müügiteenindaja.

Pakume kohapealset väljaõpet. Häid töötingimusi ning head meeskonda.
Töö on graafiku alusel ja töönädal algab pühapäeval. Vabad päevad T ja L ning R ja L, mis vahelduvad üle nädala.
Ootame kandideerima kõiki, kes soovivad oma tulevase karjääri siduda lillemaailma huvitava müügitööga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. august 2018
Kuulutus sisestati:
12. juuli 2018

Floreas OÜ on 18 aastastat vana ettevõte, mille põhitegevusalaks on toa- ja lõikelillede hulgimüük.