Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #709762

Müügiteenindaja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on värvide müük esinduses - klientide teenindamine ja nõustamine; kauba vastuvõtt, kontrollimine ja ladustamine; kauba komplekteerimine ja väljastamine vastavalt nõuetele; esinduse korrashoid; töö tõstukiga. Vajadusel tagab firma tõstukijuhi kvalifikatsiooni omandamiseks vajaliku koolituse.

Ootused kandidaadile

  • julget pealehakkamist ja tahet tööd teha;

  • võimekust teha tööd iseseisvalt;

  • korrektsust, ausust, lojaalsust, täpsust ja kohusetunnet;

  • head füüsilist vormi ja pingetaluvust;

  • aktiivset ellusuhtumist ning algatus – ja vastutusvõimet;

  • kasuks tuleb eelnev müügitöö ja klienditeenindaja kogemus;

  • kasuks tuleb tõstuki juhtimise kogemus ja / või tõstukijuhi load;

  • arvutikasutamise oskus ja kogemus;

  • B-kategooria juhilubade olemasolu;

  • valdad heal tasemel eesti keelt, tuled suhtlustasandil toime ka vene keelega.

Ettevõte pakub

  • kaasaegseid töötingimusi,

  • motiveerivat ja konkurentsivõimelist töötasu,

  • sõbralikku meeskonda,

  • kindlat tööaega: 08.00.-16.00.

Tööpakkumise number
#709762