Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #345495

Müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toodete aktiivne müük
Igapäevane klientidega kohtumine
Kliendilepingute sõlmimine ja müügiga seotud aruandlus
Koos müügispetsialistiga töötab assistent, kes otsib kliente ja määrab kohtumisi

Ootused kandidaadile

väga hea suhtlemis-, eneseväljendamis- ja läbirääkimisoskus
iseseisvalt oma tööd ja aega planeerida
eesti keele oskus hea tasemel
vene keele oskus hea tasemel

Väga head müügialast väljaõpet tööle asumisel ning oskuste arendamist töö käigus
Võimalus teenida head palka, põhipalk+tulemustasu
Huvitavat tööd kiirelt arenevas ettevõttes
Ametiauto

Lisainfo

Tööaeg: 9 - 17:30
Eelnev müügikogemus ei ole oluline

Tööpakkumise number
#345495

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
9. juuni 2014
Lisainfo palga kohta:
põhipalk + tulemustasu

UNIBIND on Peleman Industries tütarettevõte. Firma oli asutatud 1939 aastal Belgias.Unibind kaubamärk on seotud termilise raamatuköitmise masinad ja tarvikud. Firma põhitegevuseks on kontoritarvete ja bürootehnika müük.

Vaata rohkem