Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #803988

Müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda aktiivset ning asjatundlikku müügispetsialisti, kelle peamisteks ülesanneteks on:

  • Metsa- ja aiatehnika ning varuosade müük
  • Seadmete remonti vastuvõtmine ja väljastamine
  • Klientide asjatundlik ja meeldiv teenindamine ning nõustamine
  • Kaupade tellimine, vastuvõtmine, komplekteerimine ning väljapanek müügisaalis
  • Hinnapakkumiste koostamine
  • Kodulehe ja FB haldamine

Ootused kandidaadile

  • Tehniline taip ja huvi valdkonna vastu (kasuks tuleb eelnev töökogemus tehnika valdkonnas)

  • Hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus

  • Eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil

  • Kohusetundlikkus, usaldusväärsus, korrektsus ja täpsus

  • Arvutikasutusoskus

  • Hea füüsiline vorm

Ettevõte pakub

  • Esmast väljaõpet

  • Huvitavat ja mitmekülgset tööd

  • Konkurentsivõimelist töötasu

  • Erialaseid koolitusi

  • Pikaajalist töösuhet

  • Toetavat ja sõbralikku meeskonda

  • Tööriietust

  • Sporditoetust

  • Ühisüritusi

  • Tööaeg: E-R kl 9:00-18:00

Tööpakkumise number
#803988