Tööpakkumise number

602153

Töö kirjeldus

- Soov ja oskus müüa
- Klientide nõustamine, abistamine ja neile parimate lahenduste pakkumine
- Kaupade müügiks ettevalmistamine ja väljapanek müügisaali
- Kinnistatud klientide maksedistsipliini jälgimine;
- Potensiaalsete klientide otsing, andmebaasi loomine

Nõudmised kandidaadile

- Hea vena ja eesti keele oskus
- Müügi- ja turundusalane praktiline kogemus
- Hea arvutikasutuse oskus
- Usaldusväärne, viisakas, kohusetundlik
- Hea pingetaluvusega
- Positiivse ellusuhtumisega

Ettevõte pakub

- Pakume head töökohta stabiilses firmas
- Arengu- ja karjäärivõimalusi
- Tulemustasu vastavalt tehtud tööle
- Sõbralikku ja toetavat meeskonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
10. juuni 2019
Soovin kandideerida

Müügispetsialist

DUNVEN SANITAARTEHNIKA OÜ

Tegeleme vee-, kütte- ja kanalisatsiooni tarvikute impordi ja hulgimüügiga. Meie meeskond omab pikaajalist kogemust antud valdkonnas. Dunven Sanitaartehnika tootevalikus on kvaliteetsed Euroopa ja muu maailma kaubamärgid. Meie eesmärgiks on pakkuda operatiivset ja asjatundlikku teenust eritööde ettevõtetele ning edasimüüjatele.

Avan ettevõtte profiili