Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #667640

Müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 1100 - 2000 €/kuus
Kuulutus sisestati: 23. september 2020
Kuulutus aegub:23. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Dever OÜ kutsub endaga liituma müügikonsultanti esinduslikku müügisalongi Tallinnas! Kui Sinu kirg on müügitöö, oled täpne ning orienteeritud parimale teenindusele, oled oodatud kandideerima.

Sinu tööülesanneteks saavad olema kvaliteetsete aknakatete ja -kardinate tutvustus ja müük vastavalt kliendi vajadustele, pakkumiste ja tellimuste vormistamine.

Ootused kandidaadile

Sinult ootame:

* eelnevat müügikogemust (eelistatult aknakatete ja -kardinate valdkonnas)

* loomingulisust ja tehnilist taiplikkust

* detailidele orienteeritust

* pühendumust ja positiivset ellusuhtumist

Kasuks tuleb:

* sisekujundusalane haridus

* vene ja inglise keele oskus

* B-kategooria juhiload

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

* kaasaegset töökeskonda

* mõistvat suhtumist ja paindlikku töögraafikut

* karjääri arenguvõimalusi kasvavas ettevõttes

* võimalusi enesearendamiseks (nt messid, koolitused)

* võimalusi oma valdkonna arendamisel

* motiveerivat töötasu, lisapreemiaid

* ühtehoidvat ja abistavat kollektiivi

* ühisüritusi

Tööpakkumise number
#667640

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
23. september 2020

Kodumaine ettevõte Dever OÜ pakub kvaliteetseid erimõõdulisi aknakatted ja -kardinaid nii era- kui ka ärikliendile. Oleme tegutsenud juba 12 aastat, kuid meie lennukatel ideedel ei paista lõppu tulevat. Usume endasse, meie loomingulisusse, säravatesse ideedesse ja lahendustesse. Kaksteist aastat tagasi süttinud tuli, mis meid iseseisva firmana liikuma pani, ei ole kustunud. Püüame iga päev olla veidi paremad, andekamad, tublimad. Püüdleme täiuslikkuse poole vaatamata teadmisele, et perfektsionism ei ole saavutatav. See teadmine innustabki meid pidevalt väikeste sammudega edasi minema, ikka sinna eneseteostuse suunda, olles iga päev pisut etemad kui eile.

Kvaliteet meie tegemistes on kunst, mis annab meile võimaluse pakkuda oma klientidele parima kogemuse. Seetõttu keskendume nii isiklikule kui ka ametialasele enesetäiendamisele, oleme avatud uutele ideedele ning väljakutsetele.

Vaata rohkem