Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #634976
Kaugtöö võimalus

Müügispetsialist

Tallinn, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Aktiivne B2B müük skandinaavia maadesse. Tunned, et soovid osaleda põnevatest projektides ja tahad suhelda igapäevaselt põnevate inimestedega, siis ootame just sind kandideerima meie meeskonda!

Ootused kandidaadile

* Omad eelnevat müügitöö kogemust, kuid soovid midagi enamat
* Eesti ja Inglise keele oskus kõrgtasemel, kui oskad veel lisaks ühte neist keeltest Norra, Rootsi ja Taani keeles suhelda tuleb kindlasti kasuks.
* Sa ei löö risti ette mitte millegi ees ning leiad alati loovaid viise oma klientidega suhtlemiseks.
* Varasem töökogemus müügivaldkonnas.
* Klientidega suhtlemine paneb su silma särama
* Täpsus, korrektsus, tugev analüüsivõime, iseseisvus ja aktiivsus.
* Valmisolek töölähetusteks väljaspoole Eestit.

* Põnevaid ja tööalaseid väljakutseid rahvusvahelises konsernis.
* Pakume sulle kaasaegset kontorit kõige vajalikuga, et saaksid särada
* Avatud ja uuendusmeelse meeskonna toetust.
* Motiveeritud kollektiivi ja ühisüritusi.
* Võimalus areneda koos ettevõttega
* Tubli töö korvatakse boonussüsteemiga ning lisa puhkusepäevadega
* Vajadusel kodukontori võimalus

Tööpakkumise number
#634976

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
10. jaanuar 2020

Design Pack OÜ on rahvusvaheline disain-pakendite hulgimüüja, kelle peamised kliendid on üle Skandinaavia, kui ka Baltimaades. Infot Design Pack OÜ kohta leiad veebilehelt www.designpack.ee

Vaata rohkem