Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #667519
Veebipõhine värbamine

Müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 18. september 2020
Kuulutus aegub:10. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Kui liftis keegi küsib
„... et siis, millega Sa muidu tegeled ka?“,
saad Sa vastata
„Ma aitan Eesti ettevõtetel leida õigeid inimesi! Aga Sina?“

Ootused kandidaadile

  • kogemuste pagas B2B (telefoni)müügis, mis ületab enamike lennufirmade kaalupiirangud

  • ralli maailmameistriga võrdväärne sihikindlus eesmärkide saavutamisel

  • piiritu energiatagavara ning oskus end õigel hetkel laadida

  • piisavat teenimisvõimalust, et mõnel hommikul kaaviari nautida
  • vinget meeskonda, kus kolleegid teavad Sinust rohkem kui Sa ise
  • võimalust veeta mõned tööpäevad oma kodudiivanil (või kus parasjagu mõnusaim tundub)

Kandideeri läbi CVKeskus.ee või küsi lisainfot:

- 5343 7097 -

CVKeskus.ee värbamisspetsialist Eliisa Epro

Tööpakkumise number
#667519

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
18. september 2020

CV Keskuses on Eesti suurim tööotsijate andmebaas ja suurim arv tööpakkumisi, mis teeb meist Eesti populaarseima tööportaali. Töötame selle nimel, et igaüks leiaks endale parima töökoha! Lisaks tööportaalile tegutseb CV Keskuses üks Eesti juhtivatest värbamisosakondadest, mis aitab igapäevaselt kokku viia tööandjad ja tööotsijad.

Vaata rohkem