2023-08-23 14:48:55

MÜÜGISPETSIALIST

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda MÜÜGISPETSIALISTI
kelle tööülesanneteks on Eestis inseneride, IT, tehnika, tööstuse, kontori, müügi või mõne muu valdkonna personali vajadustega klientide leidmine ja tööjõu teenuste aktiivse müügi organiseerimine. Barona poolt personaliteenuste tutvustamine, klientide nõustamine, pakkumiste ja presentatsioonide koostamine. Värbamis ja renditöö projektide juhtimine, arendamine ja kontroll. Suhtlemine olemas olevate klientidega ja püsikliendisuhete arendamine. Uute innovatiivsete teenuslahendusete (Barona kontserni https://www.bravedo.fi/ kogemuste baasil) väljatöötamine ja arendamine Eesti turul. Turunduse- ja müügistrateegiate väljatöötamine ja tööle rakendamine.

Ootused kandidaadile

• Varasemat müügitöö kogemust, haridust ja oskusi.
• Orienteeritust aktiivsele müügile, uute klientide leidmisele, motiveeritud aktiivsele/iseseisvale tööle ja tulemustele.
• Dissiplineeritud, täpne ja punktuaalne.
• Väga head suhtlemis- ja läbirääkimisoskust.
• Head eesti, inglise ja/või vene keele oskust.
Kasuks tuleb:
• IT, inseneri, tööstuse või mõne muu valdkonna tundmine.
• Varasem müügitöö ja/või projektide juhtimise kogemust välismaades.

• Pakume mitmekülgseid väljakutseid dünaamilises rahvusvahelises firmas.
• Koolitusi nii kontserni siseselt ja väljaspool firmat.
• Kontserni tuge ja koostööd müügitöös.
• Töötasu, boonustasu vastavalt oskustele ja tulemustele: Kui on tulemused – töötasu max piiri ei ole!

Lisainfo

CV-le palume lisada kaas- või motivatsioonikirja. Kandideerida võivad ka väiksema töökogemusega kandidaadid, kuid kelle unelmate töö on müük ja tahaksid kiiresti areneda professionaaliks.
VABATÖÖKOHT TÄIDETAKSE KOHE KUI SOBIV KANDIDAAT ON LEITUD!