https://www.cvkeskus.ee/176029

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #176029

Müügispetsialist

Firma nimi peidetud
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügispetsialist vastutab ladusa müügitöö eest läbi aktiivse kliendisuhtluse ja dokumentatsiooni haldamise.


Nõudmised kandidaadile

  • Sobiv kandidaat on keskeri või kõrgharidus ( soovitavalt turundus või majandusalane, kõrgharidus võib olla ka omandamisel )
  • Meeskonda ootame iseseisva tööoskusega, initsiatiivikat, tulemustele orienteeritud, täpsust ja süsteemsust hindavat kolleegi, kes tuleb toime nii kiiret lahendamist vajavate probleemide kui rutiinsete tööülesannetega.
  • Vajalik on väga hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas.

Kasuks tuleb eelnev müügitöö kogemus.


Ettevõte pakub

Pakume töötajale, kes läbi professionaalsuse ja heade töötulemuste saavutab seatud eesmärgid, arenemisvõimalust ning suuremat vastutust. Samuti ettevõtte müügitulemustest sõltuvat tulemustasu.


Lisainfo

Töö eeldab valmisolekut väliskomandeeringuteks.


Tööpakkumise number
#176029

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2009

Firma nimi peidetud

AS Pärnu Plaaditehas on Eesti kapitalil põhinev tootmisettevõte, mis alustas oma tegevust 1985. aastal. Ettevõtte toodab ja müüb puitlaastplaati ning profiilservaga põrandakilpi " PÄRNU FLOOR". Tehase tootmisliini võimsus on 48 000m³. Töö tootmises toimub 2-4 vahetuses, sõltuvalt tootmisprotsessi iseloomust. Peamised investeeringud on suunatud ettevõtte tehnilise taseme tõstmisele ja kaasajastamisele. Suurt tähelepanu on pööratud plaadi kvaliteedi seiresüsteemidele, samuti on jätkuvalt kasvatatud plaadi lahtilõike võimsusi. Tehase toodangule teostab püsikontrolli VTT (Technical Research Centre of Finland), kelle poolt antud sertifikaat kinnitab tehase toodangu vastavust klassile E1. Ettevõttes on toimiv kvaliteedijuhtimise süsteem, mis on sertifitseeritud DNV poolt ISO 9001 nõuete alusel.

Vaata rohkem