Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #716518
Kaugtöö võimalus

MÜÜGISPETSIALIST - LIITU E1V TIIMIGA

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Töö sobib noorele inimesele, kes soovib end proovile panna ja teha suure hüppe enesearengus! Liitu Europe 1 Ventures müügitiimiga ja ammuta kogemusi keskuste-, ukselt-uksele-, telefoni-, või B2B otsemüügis.

  • Teenuse näost-näkku või telefoni aktiivmüük.
  • Varasem müügikogemus ei ole nõutav, kuna tööga kaasneb põhjalik müügikoolitus.
  • Tänu paindlikule graafikule sobib pakutav töö ka tudengitele.

Ootused kandidaadile

  • Aktiivne noor

  • Ambitsioonikas ja sihikindel

  • Kohusetundlik

  • Suhtlemisaldis

  • Särav ja energiline

  • Julge pealehakkaja

Ettevõte pakub

  • Väga motiveeriv töötasu

  • Paindlik graafik

  • Toetavad ja ambitsioonikad töökaaslased

  • Tipptasemel müügikoolitused rahvusvahelise kogemusega spetsialistidelt

  • Tööturul väga kõrgelt hinnatud otsemüügi kogemus

  • Hüppeline enesearengu võimalus

  • Võimalus töötada soovi korral üle Eesti

  • Mitmeid lisaboonuseid

Tööpakkumise number
#716518

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1500 - 4500 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. august 2021
Kuulutus sisestati:
15. juuli 2021

Europe 1 Ventures on väga pikaaegse rahvusvahelise kogemusega müügiagentuur, mis viib kokku ettevõtted professionaalsete müügispetsialistidega

Vaata rohkem