Värsked tööpakkumised

Müügispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 360676

Tööpakkumise number

360676

Töö kirjeldus

* Meie poolt pakutud toodete aktiivne müük läbi kliendi külastuste.
* Oma kliendibaasi loomine.
* Kliendi vajaduste välja selgitamine, hinnapakkumiste tegemine, lisamüügi võimaluste realiseerimine ja hangetel osalemine.
* Uute klientide otsimine ja müügivõimaluste kaardistamine.
* Tehtud töö nädala kokkuvõtte tegemine ja esitamine aruandluse vormis.
* Oma kliendibaasi arvete laekumiste jälgimine

Nõudmised kandidaadile

* Eelnev tulemuslik töökogemus müügivaldkonnas (soovitavalt paber, puhastuskeemia, koristustarvikud).
* Valdad heal tasemel eesti ja vene keelt.
* Tugev initsiatiiv ja tulemustele orienteeritus, oskus iseseisvalt võtta vastu kiireid otsuseid volituste piires.
* Hea analüüsivõime, oskus selgitada välja kliendi vajadused.
* Hea enese väljendusoskus
* „B“ kategooria autojuhiluba ja valmisolek liikuvaks tööks, külastades kliente Eesti piires

* Kasuks tuleb oma auto kasutamise võimalus, kulud kompenseerime kokkuleppel.

* Sõltuvalt elukohast võimalik töötada kodukontoris ja ise oma tööd korraldada.
* Motiveerivat töötasu.
* Kaasaegseid töövahendeid.
* Vajalikku väljaõpet

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. november 2014
Kuulutus sisestati:
28. oktoober 2014

Oleme kiiresti arenev väike ettevõte, kes täna toimetab Tallinnas, Lääne- ja Lõuna-Eestis. Oleme huvitatud laienema ka Ida- ja Kesk-Eestisse. Tegeleme põhiliselt hügieenitarvikute (tualettpaber, kätepaber, prügikotid, puhastuskeemia, lõhnad jne) müügiga. Samuti teeme koostööd ehitusfirmadega, kellele pakume aksessuaaride (peeglid, dosaatorid, nagid jne) müüki ning paigaldust. Rohkem infot meie tegemiste kohta leiad: www.easystar.ee

Ootame enda väiksesse meeskonda aktiivset, iseseisvat ja hea suhtlemisoskusega müügispetsialisti.