MÜÜGISPETSIALIST Laagri Comarketisse

ABC SUPERMARKETS AS

Tööpakkumise number

597724

Abc Supermarkets AS MÜÜGISPETSIALIST Laagri Comarketisse

Töö kirjeldus

Ootame Sind:
• Kui omad varasemat töökogemust jaekaubanduses
• Sulle meeldib tööd organiseerida
• Sulle meeldib kaupu tellida
• Sulle meeldib kaupu müügisaali välja panna

Nõudmised kandidaadile

Eesti keele oskus suhtlustasandil
Arvutiga töö kogemus
Meeskonnas tötöamise soov

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle:
• Täiskoormusega tööd E-R 8.00-17.00
• Ettevõttesiseseid soodustusi
• Tööalast väljaõpet
• Lisaks põhipalgale ka lisatasusid

Asukoht:
Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
14. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
16. mai 2019
Soovin kandideerida

ABC Grupp on üks suurimaid Eesti kapitalil põhinevaid kontserne, mille tütarettevõtted pakuvad tööd ligi 600 inimesele. Tuntumad ABC Grupiga seotud ettevõtted ja kaubamärgid on AbeStock, ABC Motors, ABC Supermarkets, Agora, Modera, Comarket, Solaris Toidupood, Delice.

Abc Supermarkets AS on Eesti ettevõte, kellele kuuluvad Comarketi kauplused ja Solaris Toidupood. Peame tähtsaks oma klientide soove, sõbralikku ja kiiret teenindust, kaubavaliku värskust ning ajaga kaasaskäimist.

Meie põhiväärtused on ausus, hoolivus ja uuendusmeelsus, mis on märksõnadeks ka töösuhetes. Iga töötaja on meie jaoks oluline koostööpartner, kes aitab meil saavutada kõrget kliendirahulolu ja ettevõtte pikaajalist tulemuslikkust.

Tööandjana soovime seetõttu panustada töö tegemist toetavasse keskkonda, pakkuda konkurentsivõimelist tasupaketti, tunnustada lojaalsuse ja saavutuste eest ning pakkuda võimalusi ettevõtte siseseks arenguks.

Tere tulemast Abc Grupi ettevõtetesse!

Avan ettevõtte profiili