Müügispetsialist Kristiine keskuses või Ülemiste keskuses asuvas Matsimoka kvaliteetlihapoes VIP9

MATSIMOKA OÜ

Tööpakkumise number

597597

MATSIMOKA OÜ Müügispetsialist Kristiine keskuses või Ülemiste keskuses asuvas Matsimoka kvaliteetlihapoes

Töö kirjeldus

Toodete professionaalne tutvustamine ning müük. Suurepärase müügitöö saavutamiseks läbib müüja erinevaid koolitusi. Eelduseks on soov õppida ja areneda. Kasuks tuleb eelnev müügitöö kogemus ning vene keele oskus


Nõudmised kandidaadile

Otsime ome kollektiivi positiivse ellusuhtumisega inimest, kes soovib pakkuda klientidele suurepärast klienditeenindust.


Ettevõte pakub

Pakume põhjalikku ettevalmistust nii müügi kui toodete osas, iseseisvust ja korralikku palka.
Positiivse suhtumisega kandidaat avastab meie ettevõttes palju uut ning omab võimalust panustada ettevõtte arengusse oma ideede ja mõtetega.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
13. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
15. mai 2019
Brutopalk:
Alates 1000 kuni 1400 EUR kuus
Soovin kandideerida

Müügispetsialist Kristiine keskuses või Ülemiste keskuses asuvas Matsimoka kvaliteetlihapoes


MATSIMOKA OÜ

1982 aastal alguse saanud Eesti pereettevõte Matsimoka toodab ning müüb traditsioonilisel meetodil ja ainult Eesti toorainest valmistatud lihatooteid. Meie pikaajalised kogemused on nüüdseks lihvitud juba 3 põlvkonda ning Matsimoka kvaliteetlihapood on nende kogemuste kulminatsioon. Müüme oma tooteid ainult ise, selleks oleme välja töötanud spetsiaalse Matsimoka kvaliteetlihapoe kontseptsiooni. Meie poed asuvad Tartus Kaubamajas, Rakvere Põhjakeskuses, Solaris Keskuses, Ülemiste keskuses, Rocca al Mare keskuses ning Pärnus Port Artur 2-s. Meie eesmärk on pakkuda lisaks väga kõrge kvaliteediga lihatootele ka meeldivat ja teadlikku klienditeenindust. Meie klient on teadlik ning soovib endale ja oma lähedastele pakkuda kvaliteetset ja puhast toitu.

Avan ettevõtte profiili