Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #627496

Müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
Kohtla Järve / Jõhvi, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Aitad tõsta inimeste elu- ja töökvaliteeti viies nendeni unikaalsed premium kvaliteediga tooted.

Nõudmised kandidaadile

– suudad kergesti inimestega kontakti leida
– oled hea lugude rääkija nii eesti kui ka vene keeles
– oled iseseisev, usaldusväärne ja esinduslik
– sul on autojuhiload

– töötada sõltumatult, oled iseenda boss ja lood oma päeva agenda ise
– teenida ülikõva palka
– olla osa Rahmqvisti ägedast müügitiimist, siin on lahedad inimesed, tegelikult ka!

Tööpakkumise number
#627496

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Brutopalk: 1000 - 3000 €/kuus
Kuulutus aegub:
13. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
14. november 2019

1953. aastal alustanud Rahmqvist on maailma suurimaid kontoritarvete otsemüüjaid. Eestis tegutseme juba 7 aastat ning meie müügimeeskond järjest laieneb. Pakume intelligentseid ja efektiivseid lahendusi inimeste igapäevase töökeskkonna parandamiseks. Otsime oma Eesti nais- ja meeskonda uusi talente, kelle tööks on Rahmqvisti unikaalsete toodete tutvustamine ja müümine meie klientidele, kelleks on valdavalt ettevõtted aga ka eraisikud. Isegi kui sa pole ennem müügiga tegelenud, ära häbene, meie juures on oma kutsumuse leidnud ka koduperenaised ja muusikaõpetajad!

Rohkem infot: www.rahmqvist-estonia.ee

Vaata rohkem