Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #677168

Müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 21. november 2020
Kuulutus aegub:20. detsember 2020

Töö kirjeldus

KELLELE USALDAME

  •     müügitellimuste vastuvõtmise, sisestamise ja haldamise

  •     müügimeeskonna ja projektijuhi assisteerimise

  •     müügipakkumiste koostamise ja dokumentide vormistamise

  •     klientidega suhtlemise ning kliendibaasi haldamise

  •     müügilepingute ettevalmistamise ja haldamise

  •     aruannete koostamine ja esitamine

Ootused kandidaadile

KELLELT EELDAME

  •     ehitusalast haridust ja/või  eelnevat töökogemust

  •     head algatus- ja analüüsivõimet

  •     aktiivsust, organiseerimisvõimet ja positiivsust

  •     kohusetundlikkust, täpsust ja korrektsust

  •     väga head eesti ja inglise keele oskust

  •     suurepärast suhtlemis- ja läbirääkimisoskust

  •     kogemusi operatiivsete lahenduste pakkumisel

  •     soovitav on rootsi ja/või norra keele oskus

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME

  •     stabiilset töökohta  rahvusvahelises ettevõttes

  •     väärilise töö eest väärlist tasu

  •     arengu- ja karjäärivõimalusi

  •     kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid

  •     sõbralikku ja toetavat meeskonda

  •     toredaid ühisüritusi ja erinevaid koolitusi

Tööpakkumise number
#677168

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
21. november 2020

OÜ Harmet on kohalikul kapitalil põhinev Eesti üks suuremaid moodulmajade ja ehitussoojakute tootmise ning paigaldamisega tegelevaid ettevõtteid. Ettevõtte toodang eksporditakse peamiselt Skandinaaviamaadesse. Meie tehased asuvad Kumnas, Pärnus ja Tutermaal, kokku töötab ettevõttes ca 450 inimest.
Ootame meeskonnaga liituma oma eriala parimaid esindajaid.

Vaata rohkem