Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #548986

Müügispetsialist aia-ja metsatehnika kaupluses

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klienditeenindus, toodete ja varuosade müük, kauba väljapanek, poe korrashoid, kodulehe haldamine.

Ootused kandidaadile

eesti, vene, inglise keele oskus suhtlustasemel
aus ja kohusetundlik
kasuks tuleb eelnev töökogemus tehnika vallas
arvutikasutamise oskus

Ettevõte pakub

konkurentsivõimelist palka
põhipalgale lisandub tulemuspalk
toote koolitusi
kaasaegset töökeskonda

Tööpakkumise number
#548986

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1200 - 1600 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. august 2018
Kuulutus sisestati:
1. august 2018

CVKeskus.ee klient

Aiatehnika müük ja hooldus

Vaata rohkem