Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #521407

Müügisekretär

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tellimuste vastuvõtmine ning edastamine tootmisele, arvete ja saatedokumentide koostamine ja väljastamine, igapäevane suhtlemine klientidega telefoni teel, jaekettide tellimuste haldamine, muude dokumentide haldamine, etikettide trükkimine.

Ootused kandidaadile

eesti keele oskus.
vene keele oskus suhtlustasandil
hea arvutioskus
MS Exceli ja Wordi kasutamise oskus
Buum BSQL majandustarkvara oskus tuleb kasuks
positiivne ellusuhtumine, paindlikus.
võime töötada iseseisvalt
täpsus

Ettevõte pakub

väljaõpet kohapeal
sõbraliku ja toetavat kollektiivi
konkurentsivõimelist palka
vajadusel transporti Tartust

Tööpakkumise number
#521407

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. märts 2018
Kuulutus sisestati:
5. märts 2018

CVKeskus.ee klient

Asume Tartumaal, Tartu külje all.
Oleme lihakäitlemisettevõte, tegutseme aastast 1999, varustame külmutatud ja jahutatud lihaga hulgibaase, toitlustusasutusi, toidutööstusi Tartus ja üle Eesti.

Vaata rohkem