2023-08-23 14:48:55

Müügisekretär

CVKeskus.ee klient
1300 - 1500 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma väiksesse, kuid tublisse ja motiveeritud meeskonda mitmekülgset, kohusetundlikku ja sihikindlat liiget.

  • Kodulehtedel oleva info uuendamine.
  • Erinevatele veebimüügi platvormidele toodete sisestamine ja haldus.
  • Üld telefonile vastamine ja info e-maili haldus.
  • Tellimuste vastuvõtmine meili-, telefoni teel.
  • Kontori ja näidistesaali korrashoiu korraldamine.
  • Müügiga seotud dokumentatsiooni säilitamine ja arhiveerimine.
  • Kliendibaasi haldamine.
  • Perioodiliste arvete väljastamine.

Ootused kandidaadile

  • Sa oled soe ja positiivne inimene ning hea suhtleja
  • Sa oskad lisaks eesti keelele ka inglise keelt.
  • Sa oled korrektne, viisakas ja avatud mõtlemisega.
  • Oskus enda tööd ja aega planeerida.
  • Omad head arvutikasutusoskus.
  • Kasuks tuleb varasem kogemus Directo tarkvaraga ja töökogemus müügisekretärina.

Ettevõte pakub

Moodne ja kaasaegne loft-office tüüpi kontor

Tööaeg 9-17.00

5 tasustatud tervisepäeva aastas

Töövahendeid ja koolitusi

Võimalus areneda ja avastada uusi maailmu.