2023-08-23 14:48:55

Müügisekretär

CVKeskus.ee klient
1500 - 2000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Job Description

International сompany import coal from Kazakhstan, Turkey and Kyrgyzstan+ to this business logistics automobile railway wagons and sea vessels

Communication with company partners by phone or email in Russian, Estonian and English

Описание работы

Международная компания импортирует уголь из Казахстана, Турции и Кыргызстана

+ этому бизнесу логистика автомобильные ж/д вагоны и морские суда

Общение с партнерами компании по телефону или электронной почте на русском, эстонском и английском языках

Rahvusvaheline ettevõte impordib kivisütt Kasahstanist, Türgist ja Kõrgõzstanist

+ sellele osale logistika autode raudteevagunid ja merelaevad

Ettevõtte partneritega suhtlemine telefoni või meili teel vene, eesti ja inglise keeles

Ootused kandidaadile

Requirements

Knowledge of Russian, English, EstonianGood computer skills (Office, Excel and PowerPoint)

Active person, who wants grow with company

Punctuality, diligence and responsibility

Previous experience in same field is appreciated

Driving license is appreciated

Требования

Знание русского, английского, эстонского

Хорошее знание ПК (Office, Excel, PowerPoint).

Активный человек, который хочет расти вместе с компанией

Пунктуальность, исполнительность и ответственность

Предыдущий опыт работы в аналогичной сфере приветствуется

Водительские права приветствуются

Nõuded

Vene, inglise, eesti keele oskus

Hea arvutikasutamise oskus (Office, Excel ja PowerPoint).

Aktiivne inimene, kes soovib kasvada koos seltskonnaga

Täpsus, töökus ja vastutustunne

Oodatud on varasem töökogemus samal alal

Juhiluba on teretulnud

Ettevõte pakub

Company offers

Office work

Working in an international company

Long-term cooperation in a quickly developing company

A sustainable job with good hours

Working time: Full-time employment - Mon-Fri 9.00 - 16.00

Salary from 1300-1500 (NETTO)Business trips in the future

Предложения компании

Работа в офисе

Работа в международной компании

Долгосрочное сотрудничество в динамично развивающейся компании

Стабильная работа с хорошим графиком

График работы: Полная занятость - Пн-Пт 9.00 - 16.00

Заработная плата от 1300-1500 (NETTO)

Командировки в будущем

Firma pakkumised

Kontoritöö

Töötamine rahvusvahelises ettevõttes

Pikaajaline koostöö kiiresti arenevas ettevõttes

Jätkusuutlik töö heade tundidega

Tööaeg: Täistööaeg - E-R 9.00 - 16.00

Palk 1300-1500 (NETTO)

Tulevikus ärireisid