Müügisekretär
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #630115

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks tööülesandeks on müügitellimuste vastuvõtmine, laoprogrammi sisestamine, haldamine ning müügiarvete vormistamise ja väljastamise jälgimine. Samuti on Sinu ülesandeks ostuarvete sisseost(nädalavahetustel). Meie edus on Sinul oluline roll, sest aitad igapäevaselt kaasa, et kliendini jõuaksid tooted värsketena ja operatiivselt. Seetõttu usaldame Sinu kätte ka kliendisuhtluse jooksvate küsimuste lahendamiseks.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui Sul on väga hea suhtlemisoskus, oled hea pingetaluvusega ning Sind iseloomustab kohusetundlikkus ja korrektsus. Sinu tulevased kolleegid väärtustavad meeskonnatööd ning seetõttu ootame seda ka Sinult. Selles töös tuleb kasuks levinuma kontoritarkvara kasutamise oskus (Excel, Outlook), inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil ning eelnev kogemus kõnekeskuses töötamisel.

Omalt poolt pakume pikaajalist ja kindlat töösuhet kiiresti arenevas ettevõttes koos toredate kolleegidega.

Lisainfo

Lisainfo: töö on graafikuga, tööaeg jääb ajavahemikku 05:00-18:00 (E-R kolmes vahetuses: hommikune 05:00-14:00, päevane 8:00-17:00 ja õhtune 9:00-18:00), L-P 05:00-14:00
- töökoht asub Betooni 6, Tallinn

Tööpakkumise number
#630115

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1250 €/kuus
Kuulutus aegub:
31. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
2. detsember 2019

Karisma Food OÜ on toiduainete hulgimüügifirma, kes on spetsialiseerinud HoReCa sektori teenindamisele.

Vaata rohkem