Värsked tööpakkumised

Müügisekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 180558

Tööpakkumise number

180558

Töö kirjeldus

Pakume tööd müügisekretärile (põhitöötaja lapsehoolduspuhkuse perioodiks, edaspidi vajaduse
korral ka põhikohaga).

TÖÖÜLESANDED:
* müügiosakonna assisteerimine;
* ostu- ja müügitellimuste täitmine;
* suhtlemine tarnijate ja klientidega;
* transpordi korraldamine;
* müügiarvete ja aruannete koostamine;
* laoarvestus;
* raamatupidamise algdokumentide sisestamine raamatupidamisprogrammi HansaRaama (ostu- ja müügiarved, kuluaruanded, pangad, jms);
* personalitöö (vähesel määral).

Nõudmised kandidaadile

PARIMAL KANDIDAADIL ON:
* eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas, vene keele oskus kõnes
* arvutiga töötamise oskus (Excel, Outlook,Word, HansaRaama)
* hea suhtlemisoskus ning kliendikeskne mõtteviis;
* harjumus olla korrektne ja täpne;
* eeldused iseseisvaks ja pingsaks tööks.

KASUKS TULEB:
* raamatupidamise alased teadmised;
* töökogemus majandustarkvara HansaRaamaga;
* autojuhiload.

MIDA RÕHUTAME:
* erialased oskused ja senised kogemused on eeliseks, kuid olulisem on aktiivsus ja õppimisvõime;
* kandideerima on oodatud kõik asjalikud inimesed hoolimata emakeelest.

Ettevõte pakub

MEIL ON:
* huvitav, iseseisev, vaheldus- ning vastutusrikas töö suurte rahvusvaheliste klientide ja tuntud Eesti firmadega;
* väike, sõbralik ja toetav meeskond;
* kaasaegsed töötingimused ning töövahendid;
* hea ligipääsuga töökoht, parkimine tasuta;

Lisainfo

Lisainfot saab telefonil 51 45 059 Jaanus Salla

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. august 2009
Kuulutus sisestati:
15. juuli 2009
Brutopalk:
Alates 9 kuni 12000 EEK kuus

J.S. Inseneribüroo OÜ on keskendunud puidu jätkutöötlemise ja liimimise tehnoloogiale, seadmetele ja materjalidele. Kasutades meie 10 tegutsemisaasta kogemusi pakume täislahendusi tervele tootmistsükli osale, et saavutada tervikuna koostöös toimiv ja optimeeritud tehnoloogia. Meie klientideks on peamiselt Baltikumi tööstusettevõtted. Tarnijad on põhiliselt valdkonna Euroopa juhtivad ettevõtted.