Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #288626

Müügisekretär

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

müügitellimuste ja vahendustoodete ostutellimuste käsitlemine;
müügidokumentatsiooni koostamine ja arhiveerimine;
informatsiooni vahetamine klientide, müügiesindajate ja transpordiettevõtetega;
transpordi tellimine ja veotellimuse täitmise jälgimine;
müügiaruannete ja statistika koostamine

Ootused kandidaadile

vähemalt keskharidus
kohusetundlik ning täpne
hea suhtlemisoskuse ja pingetaluvusega
eesti ja inglise keele valdamine kõnes ja kirjas

Kasuks tuleb:
vene ja soome keele oskus suhtlemistasemel
eelnev töökogemus ametikohal

Ettevõte pakub

mitmekülgset ja vastutusrikast tööd
toetavat ja hoolivat töökollektiivi

Tööpakkumise number
#288626

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
10. november 2012
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2012

KP Factory OÜ on 2009. aastal asutatuds bürookaupade valmistamise ja müügiga tegelev ettevõte.
KP Factory OÜ, kui tootmisorganisatsioon, lähtub eeskätt oma klientide vajadustest pakkudes klientidele laialdases sortimendis kõrgekvaliteedilisi kontori ja koolikaupu ning paindlikke logistilisi lahendusi.

Vaata rohkem