Värsked tööpakkumised

Müügisekretär (lapsehoolduspuhkuse asendus)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 561945

Tööpakkumise number

561945

Firma nimi peidetud Müügisekretär (lapsehoolduspuhkuse asendus)

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded
• Tallinki hotellide konverentsiteenuste, toitlustuse ja teiste lisateenuste tutvustamine, pakkumine ja müük kliendile telefoni ja e-maili teel
• tellimuste käitlemine, kontroll ja arvete väljastamine vastavalt etteantud juhenditele
• kliendikohtumised ja majatutvustused hotellides

Nõudmised kandidaadile

• Microsoft Office ja hotelli broneerimisprogrammi Opera tundmine
• täpsust igapäevases töös, kohusetunne ja õppimisvõime
• hea eesti ja inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas; kasuks tuleb soome ja vene keele oskus kõnes ja/või kirjas
• väga hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume
• huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd rahvusvahelises ettevõttes
• sõbralikku ja toetavat meeskonda
• ettevõttesiseseid soodustusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. november 2018
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2018

AS Tallink Grupp on oma 14 laeva ning 6 liiniga kujunenud suurimaks laevafirmaks Läänemerel. Peale laienemise merel, on Tallinki suunaks pakkuda mitmekesisemat teenindust ka maal. Tallinna kesklinnas asub Tallink City Hotel, lisaks Tallink Spa & Conference Hotel ja Tallink Express Hotel. Kesklinnast mõnevõrra eemal asub Pirita SPA Hotel. Senine kiire areng paneb meid otsima juurde tublisid ja teotahtelisi inimesi, kes oleksid oma ala professionaalid ja tunneksid rõõmu sellest mida nad teevad.