2023-08-23 14:48:55

Müügisekretär-assistent

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

OTSIME OMA MEESKONDA MÜÜGISEKRETÄR-ASSISTENTI

Vanerex OÜ on kasvav ettevõte, mille põhitegevuseks on tarbesõidukitele mõeldud vineerist lisavarustuse tootmine ja turustamine. Oleme usaldusväärseks koostööpartneriks enamus margiesindustele ja paljudele lugupeetud ettevõtetele üle kogu Eesti. Samuti laiendame järjest eksporditurgu, kuhu oma kvaliteetset Eesti toodangut pakume.

Sinu tööks saab:

  • Veebipoe tellimuste vastuvõtmine ja tootmisplaani lisamine
  • Müügiarvete koostamine ja väljastamine
  • Eksporditellimustele transpordipakkumiste koostamine ja transpordi organiseerimine
  • Klientidega suhtlemine, tellimuste vastuvõtt, vormistamine ja edastamine tootmisse
  • Reklamatsioonide lahendamine
  • Müügimeeskonna assisteerimine

Ootame Sind, kui:

  • Sul on väga hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui ka kirjas
  • Sul on vähemalt keskharidus
  • Oled rõõmsameelne ja avatud suhtleja ning abivalmis meeskonnaliige
  • Oled kohusetundlik ja korrektne, hea stressitaluvusega
  • Sa omad head arvutikasutamise oskust (MS Office kontoritarkvara)

Sulle tuleb kasuks:

  • Varasem kokkupuude Merit majandustarkvaraga
  • Eelnev töökogemus ostu- ja/või müügiassistendina
  • Vene keele või Soome keele oskus
  • Autojuhiload

Ootused kandidaadile

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • Ergonoomilist töökohta, värskelt remonditud kabinetis
  • Põhikohaga tööd ja motiveerivat töötasu
  • Väljaõpet kohapeal
  • Kvaliteetseid töövahendeid
  • Toetavat, nooruslikku meeskondaTasub teada
  • Tööaeg E-R 8:30-17:00
  • Töökoht asub Tartu külje all Haagel