Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #345293

Müügisekretär Amserv Viljandi esinduses

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- esinduse automüüja toetamine ja vajadusel asendamine
- sõidukite ostu- ja müügidokumentatsiooni haldamine
- andmesisestus

Ootused kandidaadile

- töökogemust aktiivses müügitöös
- täpsust ja korrektsust
- meeldivat suhtlemisstiili ja head kontakti loomise oskust
- inglise keele oskust (dokumentatsioonist arusaamine)
- vene keele oskust suhtlemistasandil
- koostööoskusi
- autojuhilube

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskonda
- väljaõpet
- sõbralikku ja toetavat meeskonda

Tööpakkumise number
#345293

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
5. juuni 2014

Amserv Grupp on üks suuremaid autode edasimüügi ning teenindusega tegelevaid kontserne Baltimaades, millel on kokku 12 esindust Tallinnas, Pärnus, Tartus, Paides, Viljandis, Riias ja Liepajas. Kontsern esindab Toyota, Lexuse, Opeli, Chevrolet, Hyundai, Peugeot ja Saabi kaubamärke.

Vaata rohkem