Värsked tööpakkumised

Müügisalongi ärijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 378228

Tööpakkumise number

378228

Töö kirjeldus

- müügisalongi töö igapäevane tagamine
- klientide nõustamine
- müügipakkumiste tegemine
- kliendisuhete hoidmine
- kauba väljastamine
- lao korrashoid

Nõudmised kandidaadile

Töö sobib isikule, kellel on eelnev praktiline töökogemus ja teoreetilised teadmised puhastusvaldkonnas, sealjuures:
- eelnev kaubandustöö kogemus
- väga hea eesti ja vene keele oskus
- väga hea suhtlemisoskus
- Microsoft Office programmide (Excel, Word) tundmine
- järjepidevus, täpsus, kohusetundlikkus
- aktiivsus ja motiveeritus müügitööd teha

Ettevõte pakub

- töötasu alates 850.- (bruto)+ tulemustasu
- kaasaegseid töövahendeid
- koolitusi
- sõbralikku töökeskkonda

Lisainfo

Tööaeg E-R kell 09:00-18:00

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
27. mai 2015
Kuulutus sisestati:
27. aprill 2015
Brutopalk:
850.00 - 1500.00 €/kuu

PESUMATI TRADE OÜ pakub laias sortimendis vahendeid äriettevõtte või asutuse ning kodude igapäevaseks korrashoiuks. Aastal 2013 avasime salongi KODUPROFESSOR, kuhu on koondatud hinnatasemelt taskukohased brändid, mis eristuvad keskkonnasõbralikkuse ja kvaliteedi poolest ning tagavad parima lõpptulemuse. Püüame olla sõbraks neile, kelle amet on vastutada oma töökohal selle korrektse toimise ja puhtuse eest ning muuta kättesaadavaks profivahendid ka eratarbijatele. Toetame kliente nõu ja kogemustega aastast 1993, millele lisame uudistoodete innovatiivsuse.
Meie peamiseks sihtgrupiks on hulgiostja, kellele on esmatähtis vähendada igapäevaseid kulutusi hügieenitarvikutele, kuid olla samaaegselt keskkonnasõbralik ning säilitada esinduslik välimus.
Oma eraklientidele pakume samuti laias valikus hügieenilisi paberitooteid ja kodukasutamiseks sobivaid puhastusvahendeid, käsitööriistu ning tehnikat.