Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #665743

Müügisaali teenindaja- komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-Kaupade( lillede) vastuvõtmine ja müügitellimuste alusel komplekteerimine

- Müügisaalis kaupde väljapanek, riiulite korrastamine.

- Müügisaalis klientide teenindamine ja nõustamine.

- Kassaga seonduvad tööd( arvete väljastamine, sularaha ja kaarditehingud, jne)

- Lõikelillede ja toalillede hooldamine ja korrashoid.

- Kliendisuhtlus ja võimalike probleemide lahendamine.

- Inventuuride teostamine.

- Oma kliendigrupile müügi tesotamine ja kliendihaldus.

- Töögraafik on P-N (8.00-17.00). Lillenduses on üks oluline kaubapäev pühapäev, seega eelistame võimalust töötada P-N.

Ootused kandidaadile

- Vähemalt 2 aastane eelnev töökogemus müügisaaliteenindajana või komplekteerijana.
- Valmisolekut füüsiliseks tööks.

- Kiire ja tõhus tegutsemine kaupade komplekteerimisel.
- Hea suhtlemisoskus ja meeldiv klienditeenindus.
- Hea arvuti kasutamise oskus( excel, word, outlook). Kasuks tuleb ka eelnev töökogemus laoprogrammidega töötamisel.
- Hea pigetaluvus ning probleemide lahendamise oskus.
- Kasuks vene keele oskus.

Ettevõte pakub

- Meeldivat kollektiivi
- Kaasaaegseid töötingimusi ja tööks vajalikke vahendeid
- Väljaõpet vastavalt vajadusele
- Vaheldusrikast ja huvitavat tööd lillede keskel
- Konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#665743

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. september 2020
Kuulutus sisestati:
31. august 2020

Nurmiko Hulgi OÜ on üks Eesti vanimaid ja suurimad lillede ja floristikatarvete hulgimüüijaid.

Vaata rohkem