Müügireskontro spetsialist VIP1

FORTUM CFS EESTI OÜ

Tööpakkumise number

584665

FORTUM CFS EESTI OÜ Müügireskontro spetsialist

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks tööks on müügireskontro laekumiste käsitlemine ja perioodide lõputoimingud, meeldetuletuste ja intressiarvete väljastamine ning müügiarvete koostamine vastavalt Fortumi kontserni ettevõtete tellimustele.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sult raamatupidamisalast töökogemust või vastavat koolitust, täpsust ja iseseisvust oma töös, avatust meeskonnatööle ning head rutiinitaluvust ja oskust pöörata tähelepanu detailidele. Tööks on vajalik heal tasemel inglise keele oskus (kõnes ja kirjas), kasuks tuleb soome, rootsi, norra või taani keele oskus.

Omalt poolt pakume Sulle võimalusi enda oskuste arendamiseks ja uute teadmiste omandamist, kaasa rääkida ja jagada oma ideid tööprotsesside arendamises, toetavat ja abivalmis meeskonda ning töökohta kaasaegses ja edukas rahvusvahelises ettevõttes asukohaga Tallinnas, Ülemiste Citys. Lisaks põhiuhkusele ootab Sind 7 päeva talvepuhkust ja palju muid soodustusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. märts 2019
Kuulutus sisestati:
11. märts 2019
Soovin kandideerida

Müügireskontro spetsialist

Fortum on juhtiv puhta energia ettevõte. Me pakume klientidele elektrit, soojust, jahutust ning nutikaid lahendusi ressursitõhususe parendamiseks. Me tahame kaasata oma kliente ja ühiskonda panustama muutustesse puhtama maailma heaks. Meil töötab umbes 9000 spetsialisti Põhja- ja Baltimaades, Venemaal, Poolas ja Indias.
Fortum Business Services (FBS) on teenusekeskus, mis pakub tõhusat, kõrgkvaliteetset ja paindlikku tuge Fortumi äriüksustele. Me loome Fortumi sisemistele ja välistele klientidele väärtust, pakkudes kasutajasõbralikke ja konkurentsivõimelisi finants- ja IT-teenuseid. FBS-is töötab 350 professionaali Põhja- ja Baltimaades ning Poolas.

Vaatan ettevõtte profiili