Värsked tööpakkumised

Müügiosakonna juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 543932

Tööpakkumise number

543932

Töö kirjeldus

Otsime meeskonda 2 meeskonnajuhti ja 3 uut müügiesindajat.

Ülesanded:

• Müügiesindajate ja kliendihaldurite värbamine (intervjuude tegemine)
• Müügiosakonna arendamine (koolituste läbiviimine)
• Müügikohtumistel käimine koos müügiesindajatega (Field days)
• Müügiesindajate juhendamine
• Koosolekute läbiviimine
• Töötajate motiveerimine
• Eesmärkide planeerimine ja püstitamine
• Vähemalt kord nädalas tuleb teha müügikohtumisi ka iseseisvalt.

Nõudmised kandidaadile

Sa oled hea õppija ning kohaneja
Sa oled initsiatiivikas klientidega/ töötajatega
suhtlemisel
Sa oled julge ja tahtejõuline
Sa tahad end arendada müügitöös ja juhtimises
Sa oled positiivne ja särav
Sa oled hea suhtleja
Sul on vähemalt keskharidus
Sul on B-kategooria juhilubade olemasolu ja auto kasutamise võimalus

Team Leaderile pakume alustamiseks ja edu saavutamiseks järgmisi:

• Väga head müügi- ja juhtimisalast väljaõpet tööle asumisel ning oskuste arendamist töö käigus;
• Organiseeritud kliendikohtumisi
• Häid ja innovatiivseid tooteid, mida vajaks ja kasutaks iga inimene või ettevõte;
• Lisaks pakume head motivatsioonipaketti
• Eneseteostusvõimalusi rahvusvahelises firmas

Lisainfo

Kasuks tuleb varasem otsemüügi kogemus.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
31. juuli 2018
Kuulutus sisestati:
2. juuli 2018
Brutopalk:
Alates 1200 kuni 2500 EUR kuus

POLTI on innovatiivne liider kvaliteetsete kodumasinate esindajana. Viime Eestis edasi
Itaalias loodud uusimaid kodumasinate tehnoloogiaid. Põhiliselt on meie eesmärgiks tagada
klientidele oma kodus parimad tingimused pakkudes neile esmaklassilisi tooteid. Oleme esindatud 51 riigis maailmas. Meie osakonnad asuvad Tallinas ja Pärnus. Seoses Tartu osakonna avamisega otsime meeskonda ambitsioonikaid noori tegijaid. Kutsume julgelt kandideerima.