Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #755676

Müügimeister Tallinnas Mustamäe kontoris

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Toodete ja teenuste müük telefoni teel;

  • Tellimuste vormistamine;

  • Kliendibaasi haldamine;

  • Võimalik valida tööaega, vahetustega töö.

Ootused kandidaadile

  • Korrektne eesti keele valdamine;

  • Hea suhtlemisoskus;

  • Positiivne ellusuhtumine;

  • Aktiivsus ja julgus;

  • Tulemustele orienteeritus.

Ettevõte pakub

  • Võimalust teenida korralikku töötasu;

  • Palju erinevat ja huvitavat tööd;

  • Tähtajatut lepingut;

  • Väljaõpet töö käigus;

  • Sõbralikku kollektiivi ja häid töötingimusi;

  • Töö sobib igas vanuses inimestele.

Tööpakkumise number
#755676

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja või lepinguline või vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
24. jaanuar 2022
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem