Värsked tööpakkumised

Müügimees rattakauplusesse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 581660

Tööpakkumise number

581660

Töö kirjeldus

MÜÜGIMEES RATTAKAUPLUSESSE

Seoses töömahu suurenemisega otsime Tallinnas asuvasse ProShop Ratta- ja Spordikauplusesse juurde tegusat ja säravat müügimeest.

Meie kaupluses on Eesti suurim Shimano komponentide laoseis. Oleme mitmete kvaliteetkaubamärkide maaletoojad ja edasimüüjad, sh Rudy Project, Nalini, absoluteBLACK, TORQ, Wilier, Stevens, Shimano, Continental, Pro, Elite jt.

Meie eesmärk on pakkuda parimat teeninduskogemust, seega ootame kogu meeskonnalt täielikku klientidele orienteeritust! Lisaks müügitööle saab tegeleda veebipoe tellimustega, kauba vastuvõtmise ja väljapanekuga, teha tellimusi jms. Sõltuvalt inimese tugevustest ja töökusest pakume võimalusi edasiarenemiseks ja spetsialiseerumiseks.

Nõudmised kandidaadile

OOTAME SIND KANDIDEERIMA kui ...
- Sul on kirg rattasõidu vastu ja orienteerud seda valdkonda hõlmavates põhilistes tootegruppides (sh tehnilised tooted - ketid, kassetid, käiguvahetajad jms)
- Sa pead lugu liikuvast eluviisist ja soovid üha rohkem inimesi rattasõiduga nakatada
- Sa oled pühendunud, töökas, korrektne ja soovid areneda
- Sa oled abivalmis, positiivse ellusuhtumisega ja avatud suhtleja
- Sa oled usaldusväärne, vastutusvõimeline ja meeskonnatööle orienteeritud
- Sul on väga hea eesti ja inglise keele oskus ning valdad vene keelt suhtlustasandil

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME ...
- mitmekülgset tööd ja arenguvõimalusi
- paindlikku tööaega (vastavalt graafikule)
- garanteeritud vabu päevi riigipühade ajal
- töötulemustest sõltuvat, motiveerivat ja konkurentsivõimelist töötasu
- firmasiseseid soodustusi ja tuge rattasõidu harrastamiseks
- kokkuhoidvat ja toetavat meeskonda, seotust Pro Jalgratturite Klubiga (www.proklubi.ee)

LISAINFO
Töö asukoht: Tallinn Pärnu mnt 139e/1 (ca 220m2 müügi- ja teeninduspinda)
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Tööle asumise aeg: koheselt või vastavalt kokkuleppele

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või hooajatöö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
29. märts 2019
Kuulutus sisestati:
27. veebruar 2019

ProShop on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mille eesmärgiks on pakkuda parima kvaliteediga spordi- ja vabaajavarustust inimestele, kes oskavad hinnata head kvaliteeti ja soovivad oma elu positiivsete emotsioonide ning elamustega rikastada. Meil on e-pood www.proshop.ee ja 2016. aastal avasime Tallinnas aadressil Pärnu mnt 139e/1 ProShop Ratta- ja Spordikaupluse, kus asub ka rattatöökoda. Meie kaupluses on esindatud sellised kvaliteetkaubamärgid nagu Nalini, Rudy Project, TORQ, Wilier, Stevens, Coluer, absoluteBLACK, Shimano, Continental, Pro, Elite jpm.

Pro Shop OÜ toob maale NALINI rattariideid, Rudy Project kiivreid ja prille, TORQ ilma kunstlike lisaaineteta sporditoitusid, absoluteBLACK hammasrattaid ja Stevens ning Wilier jalgrattaid.