Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #318023

Müügimees (elektrimaterjalid)

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • elektrimaterjalide müügi teostamine, kliendihaldus
  • saabuvate, laos olevate ja väljastatavate kaupade käsitlemine
  • laovarude jälgimine ja optimeerimine
  • müügipakkumiste koostamine
  • kiendirahulolu tagamine
Tööaeg E-R 8:00-16:30
Asukoht Rakvere linn

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskeriharidust tehnilisel (elektri) erialal
  • soovitavalt elektri- ja/või müügialane töökogemus
  • vene kõnekeele oskust
  • arvutioskus tavakasutaja tasemel (Windowsi keskkond)

Kasuks tuleb
  • müügitöö kogemus
  • inglise ja soome keele oskus
  • Programmi Scala tundmine

Ettevõte pakub

  • huvitavaid väljakutseid rahvusvahelises ettevõttes
  • kaasaegseid töötingimusi
  • meeldivat kollektiivi
  • erinevaid motivatsioonipakette

Tööpakkumise number
#318023

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. september 2013
Kuulutus sisestati:
29. august 2013

SLO Eesti AS on juhtiv professionaalne elektri- ja teletarvikute hulgimüüja Eestis. Oleme Eestis tegutsenud alates 1992.a. ehk juba 20 aastat.
Tegevust alustati Tallinnas ning tänaseks on SLO kontoreid üle Eesti - Tallinnas, Tartus, Rakveres, Pärnus, Narvas, Võrus, Kuressaares, Paides, Viljandis ja Kärdlas.
SLO Eesti AS kuulub rahvusvahelisse elektritarvikute hulgimüügikontserni Sonepar Group läbi Taanis asuva emaettevõtte Sonepar Nordic A/S.

Vaata rohkem