Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant - Viru Goldtime

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 399488

Tööpakkumise number

399488

Töö kirjeldus

Esmaklassilise teeninduse pakkumine;
Ostjate abistamine valiku tegemisel;
Töökeskkonna korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

Sa oled kogenud klienditeeninduse proff, olles pakkunud oma parimat juba üle 5 aasta;
Sa tead, et klient ei pea leppima keskpärase teenindusega;
Sa oled kohusetundlik, aus ja usaldusväärne ning oskad heal tasemel eesti-, inglise- ja vene keelt ning omad vähemalt keskharidust;
Sulle meeldib luua enda ümber puhas ja korrektne töökoht, mille üle saad iga kell uhkust tunda;
Oled tiimimängija, kes mõistab, et koos suudetakse alati enamat kui üksi;
Oskad hinnata luksuskaupade müügis peituvat privileegi.

Põnev ja eksklusiivne kogemus maailma juhtivate kaubamärkide uusimate kollektsioonide keskel;
Väga aktiivseid tööpäevi täis suhtlemist kuni 12 h järjest;
Omal alal tippu jõudnud müügiinimesele uut väärilist väljakutset;
Tööalane väljaõpe;
Kaasaegne keskkond Viru Keskuses;
Täiskoha koormusega, graafiku alusel toimuv töö;
Põhipalk + väga hea tulemustasu teenimise võimalus;
Säravad ja nooruslikud kolleegid;

Lisainfo

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d läbi CV-Keskuse või e-postiga aadressile cv(at)goldtime.ee.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2015
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2015

Goldtime on Eesti suurim juveelikaupluste kett. Meie kauplused asuvad Tallinna, Tartu, Pärnu, Narva, Viljandi, Jõhvi, Kohtla-Järve, Kuressaare ja Viimsi kaubanduskeskustes. Pakume laias valikus kuld-, hõbe- ja moeehteid ning kvaliteetseid ja trendikaid käekelli.

Otsime säravat töökaaslast Viru Keskuse Goldtime!

Viru on meie esinduskauplus kõige laiema ja luksuslikuma sortimendiga - kaubamärgid Diesel'st ja Michael Kors'ist kuni Tag Heuer'i ja Breitling'uni katavad ka nõudlike ostjate vajadused.