2023-08-23 14:48:55

Müügikonsultant Tartus

Kaugtöö võimalus
Müügimeistrite AS on telefoniturunduse tuntuim tegija juba aastast 1996, kes pakub tööd enamikes Eesti suurimates linnades, asudes reeglina hästi ligipääsetavates kohtades linnade keskpunktides. Töö tegemise võimalust pakume ka kaugtöövormis. Eesti ettevõttes töötab pea 200 töötajat ja samapalju meie tütarettevõttes Läti Vabariigis. Telefoniturundust ehk telemarketingi kasutavad paljude erinevate valdkondade tipptegijad nii teenuste ja toodete müümisel kui ka küsitluste ja uuringute läbiviimisel.

Töö kirjeldus

Sinu tööülesandeks on helistada potentsiaalsetele klientidele, tutvustada erinevaid tooteid või teenuseid ja vormistada edukas müügitehing telefoni teel.

Ootused kandidaadile

Müügitöö ei küsi vanust, sobival kandidaadil on suurepärane eneseväljendus-ja suhtlemisoskus, võime luua kliendiga hea kontakt, et muuta iga kõne nauditavaks ja tulemuslikuks. Oluline on väga hea eesti keele oskus ning soov teha müügitööd ja olla selles edukas!

Ettevõte pakub

Pakume Sulle võimalust arendada oma oskusi ja saada väärtuslikke kogemusi müügis ja klienditeeninduses. Meil on mugava asukohaga kontor Tartus Küütri tänaval ja täistööaeg 9.00-16.30. Võimalus töötada ka kodukontorist, kuid selleks on vajalik eelnev väljaõpe kontoris kohapeal 1-1,5 kuud sõltuvalt inimesest. Pakume tulemustasu, millel ülemist piiri ei ole; toetavat meeskonda ja koolitusi.

 

 

Lisainfo

Võimalus töötada kodukontoris, kuid sellele eelnev väljaõpe ja koolitus toimuvad kontoris kohapeal sõltuvalt inimesest 1-1,5 kuud. Suveks otsime osalise tööajaga ja igas vanuses inimesi.

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised: