Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 240086

Tööpakkumise number

240086

Töö kirjeldus

- müügiarvete koostamine
- hinnapakkumiste ja tellimuste koostamine
- klientide nõustamine
- kliendihalduri ülesannete täitmine

Nõudmised kandidaadile

- elektrialane haridus
- vene keele oskus suhtlustasemel
- kasuks tuleb inglise keele oskus suhtlustasemel
- sobivus meeskonnatööks
- hea suhtlemisoskus ja korrektsus
- ausus ja lojaalsus
- soov töötada tulemusele orienteeritult
- B kategooria lubade olemasolu, autojuhtimise kogemus

Ettevõte pakub

- erialast arengut
- müügikoolitust
- kaasaegseid töötingimusi
- pingelist tööd sõbralikus ja nõudlikus meeskonnas
- konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Sooviksime leida energilist, positiivse ellusuhtumise ja kiire kohanemisvõimega kandidaati.
CV palume saata koos palganägemusega

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
21. september 2011

Tameo MT on 1993.aastast tegutsev üks suuremaid elektrimaterjalide hulgimüüjaid Eestis. Pakume laias valikus kaableid otse laost, erikaableid nii laost kui tellimisel, projektimüüki ja projektide erilahendusi. kõrgepingekaablid ning erinevad elektriseadmed ja -tarvikud. Laotoodete loetelu täieneb pidevalt. Tameo tootevalik vastab kvaliteedi ja loodushoiu kehtivatele normidele. Meie tarnijateks on rahvusvaheliselt tuntud firmad.