Müügikonsultant
Tööpakkumise number #814854

MOBEX OÜ
Tartu, Tartumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Klientide rõõmsameelne teenindamine müügisaalis

  • Aktiivne müük (mobiilitarvikud ja aksessuaarid)

  • Kauba väljapanek

  • Müügikoha korrashoidmine

  • Valmisolek panustama koostöösse täiskoormusel ja pikemaajaliselt

  • Vähemalt põhihariduse omamist

  • Valdad vabalt eesti ja vene keelt

Ootused kandidaadile

  • Ootame liituma Sind meie meeskonnaga kui:
  • Leiad kiiresti ühise keele iga inimesega;
  • Sulle meeldib suhelda inimestega
  • Oled rõõmsameelne ning positiivse ellusuhtumisega
  • Pakatad energiast
  • Oled tulemusele orienteeritud
  • Sulle meeldib tööd teha, mitte tööl olla.

Kui sul puudub müügitöökogemus, siis me hoolitseme selle eest. et tagada Sulle maksimaalne müügikoolitus.

Pakume üle keskmise häid teenimisvõimalusi, mis annavad Sulle võimaluse koguda raha reisideks või muuks meelepäraseks hobiks, näiteks osta auto, nii saad endale lubada enam kui eeldada oskasid. Ühesõnaga - saad täiel rinnal nautima hakata Oma Iseseisvat elu.

Töötasu koosneb:

Põhitasust + Tulemustasu + Boonused.

Keskmiselt YOLO teenindajad teenivad meil 1000-1400EUR.

Lisaks firmasisesed rahalised kui ka auhinnalised võistlusmängud.

Töö graafiku alusel, mis tähendab seda et see on väga paindlik, ning me arvestame töötaja soovidega.

Mis on YOLO?

  • Rahvusvaheline ettevõte 12 aastat turul.
  • Kauplused Eestis (Tallinn, Tartu) ja Lätis.
  • 2 korda - Parim Teeninduskoht 3. koha tiitel.
  • 2 korda - Äripäeva Gasell - kõige kiiremini kasvav ettevõte Top edetabelis.

Ettevõte tegeleb nutiseadmete tarvikute ja aksessuaaride müügiga. www.yolo.eu

Tööpakkumise number
#814854

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : 1000 - 1400 €/kuus
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
21. september 2022
Müügikonsultant Müügikonsultant

MOBEX OÜ

Buywell OÜ on eesti kapitalil põhinev kiiresti laienev ettevõte, mis tegeleb mobiiltelefonide tarvikute müügiga.
Meie Sky Mobile kauplused asuvad hetkel Kristiine, Stroomi, Rocca al Mare, Nautica, Mustika, Magistrali ja Järve keskustes.

Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele kõige laiemat mobiilidetarvikute valikut ning pakkuda kvaliteetset parandusteenust.
Samuti meie motoks on hea teeninduse pakkumine.

Kui sa leiad, et need eesmärgid on sulle lähedased ning soovid olla uus sõbraliku meeskonna liige, siis me ootame sind liituma :)

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
KLIENDITEENINDAJA Mullika tänavatoit OÜ
1100 - 1400 €/kuus
KLIENDITEENINDAJA Mullika tänavatoit OÜ • Tartu
Tartu
TULE LIITU TOMMY HILFIGERI TARTU TIIMIGA Põldma Kaubanduse AS
TULE LIITU TOMMY HILFIGERI TARTU TIIMIGA Põldma Kaubanduse AS • Tartu
Tartu
TARTU DENIM DREAMI KAUPLUSTEKETI PERE OOTAB SIND! Põldma Kaubanduse AS
TARTU DENIM DREAMI KAUPLUSTEKETI PERE OOTAB SIND! Põldma Kaubanduse AS • Tartu
Tartu
2 näd. tagasi
TARTU LÕUNAKESKUSE XS MÄNGUASJADE KLIENDITEENINDAJA Anvol OÜ
TARTU LÕUNAKESKUSE XS MÄNGUASJADE KLIENDITEENINDAJA Anvol OÜ • Tartu
Tartu
VIP 1
KLIENDITEENINDAJA (LÕUNAKESKUSE MISS LORA JUVEELIPOODI) MISS LORA
1000 - 1050 €/kuus
1
KLIENDITEENINDAJA (LÕUNAKESKUSE MISS LORA JUVEELIPOODI) MISS LORA • Tartu
Tartu
Vaatan kõiki