Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 398410

Tööpakkumise number

398410

Töö kirjeldus

Kui sa armastad tööalaseid väljakutseid, oled rõõmsameelne, julge ja kellel on ambitsioon saada parimaks oma tegevusvaldkonnas, siis oled oodatud meie Tartu või Võru meeskonda
Peamised tööülesanded:
• Aktiivne kliendisuhete loomine ja arendamine
• Kliendiandmete kontrollimine ja sisestamine andmebaasi
• Kliendivajaduste väljaselgitamine
• Telefonikontaktide ettevalmistamine ja planeerimine
• Juunika Õppekeskuse koolituste müümine telefoni teel, müügieesmärkide täitmine
• Tutvustavate materjalide edastamine klientidele
• Oma töö analüüsimine, aruannete koostamine ja esitamine

Nõudmised kandidaadile

• Vähemalt keskharidus
• Väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
• Väga hea suhtlemis- ja veenmisoskus
• Hea arvutikasutamise oskus
• Hea rutiini taluvus
• Kasuks tuleb hea vene keele oskus kõnes ja kirjas
Lisaks ootame Sinult ausust, lojaalsust, korrektsust, täpsust ning valmisolekut meeskonnas töötamiseks. Oskus planeerida oma tööaega ning olla iseseisev tööülesannete täitmisel.

• Palume saata motivatsioonikiri teemal „Müügikonsultandi tööpäev” (maksimaalselt A4)

Ettevõte pakub

• Pakume sulle täisajaga tööd
• Põhipalka ja tulemustasu
• Väljaõpet ja pidevat tuge oma tööülesannete täitmisel
• Toetavat meeskonda
• Ettevõttesisest karjäärivõimalust

Lisainfo:

• Ootame kandideerimisi hiljemalt 06.novembriks.2015.a. Võru ja Tartu kontorisse
• Eeldatav tööle asumise aeg november 2015.a.
• Rohkem infot leiab meie kohta kodulehelt www.juunika.ee

Täname kandideerimast. Väljavalitutega võetakse ühendust.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. november 2015
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2015
Brutopalk:
Alates 460 kuni 1500 EUR kuus

Juunika Õppekeskuse põhitegevusala on täiskasvanute koolitamine. Koolitustegevust alustasime 1997.aastal Tartus. Täna korraldame koolitusi üle Eesti kõigis maakondades.