2023-08-23 14:48:55

Müügikonsultant Tallinnas

CVKeskus.ee klient
Müügimeistrite AS on telefoniturunduse tuntuim tegija juba aastast 1996, kes pakub tööd enamikes Eesti suurimates linnades, asudes reeglina hästi ligipääsetavates kohtades linnade keskpunktides. Töö tegemise võimalust pakume ka kaugtöövormis. Eesti ettevõttes töötab pea 200 töötajat ja samapalju meie tütarettevõttes Läti Vabariigis. Telefoniturundust ehk telemarketingi kasutavad paljude erinevate valdkondade tipptegijad nii teenuste ja toodete müümisel kui ka küsitluste ja uuringute läbiviimisel.

Töö kirjeldus

  • Sinu tööülesandeks on toodete ja teenuste aktiivne ja tulemuslik müük telefoni teel.

 

 

Ootused kandidaadile

  • Kutsume liituma entusiastlikke ja tulemustele orienteeritud inimesi, sobival kandidaadil on suurepärane eneseväljendus-ja suhtlemisoskus, võime luua kliendiga hea kontakt, et muuta iga kõne nauditavaks ja tulemuslikuks. Oluline on väga hea eesti keele oskus, enesedistsipliin ja ajaplaneerimise oskus ning soov teha müügitööd.

Ettevõte pakub

  • Pakume tulemustasu – ülemist piiri ei ole, toetavat meeskonda, koolitusi ja paindliku tööaega. Sind ootab päikseline kontor Mustamäel, sõbralikud töökaaslased, tasuta tee, kohv, vesi ja puuviljad.

NB! Töö sobib kõikidele täisealistele inimestele. Oodatud on ka liikumispuudega inimesed, ratastool ei ole probleemiks.

Suurepärane võimalus arendada oma müügioskusi ja saada väärtuslikke kogemusi!

 

 

Lisainfo

Võimalus valida õhtuse või päevase vahetuse vahel. Töökoha asukoht Mustamäel Tallinnas.