Müügikonsultant
Tööpakkumise number #730478

Tallink Grupp AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • maailma tuntuimate parfümeeria ja -kosmeetikabrändide tootesortimendi tutvustamine Tallinki ja Silja Line laevadel;

  • klientide professionaalne nõustamine, kliendivajaduste selgitamine ja toodete müügiks soovitamine vastavalt kliendi ootustele;

  • toodete detailne tundmine, koostisosade ja kasutusjuhiste tutvustamine;

  • aktiivne lisamüük;

  • toodete hinnakujunduse ja eripakkumiste info jagamine;

  • väljapanekute korrastamine.

Ootused kandidaadile

  • oled klienditeenindusele orienteeritud;;
  • oled suurepärane suhtleja nii soome kui ka inglise keeles;
  • Sul on varasem töökogemus ilutoodete nõustajana;
  • Sul on laialdased teadmised rahvusvaheliselt tuntud kosmeetika- ja parfümeeriabrändide ning tootevaliku osas.

Kasuks tuleb rootsi keele oskus ja kosmeetikaalane või vastava valdkonna haridus.

  • huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd rahvusvahelises ettevõttes;

  • sõbralikku ja toetavat meeskonda;

  • paindliku graafikuga tööd;

  • pidevaid erialaseid koolitusi maalima juhtivate kaubamärkide peamajade poolt;

  • ettevõttesiseseid soodustusi.

Tööpakkumise number
#730478

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. september 2021
Kuulutus sisestati:
15. september 2021
Müügikonsultant Müügikonsultant

AS Tallink Grupp on viimase 30 aasta jooksul kasvanud Läänemere suurimaks laevafirmaks ja üheks suurimaks teenindusettevõtteks meie piirkonnas nii maal, kui merel. Tallink Grupis töötab mitu tuhat oma ala professionaali mitmetest erinevatest riikidest ning me teenindame igapäevaselt kliente üle kogu maailma.
Otsime oma meeskonda põnevaid väljakutseid otsivaid ning teotahtelisi ja rõõmsaid inimesi, kes soovivad anda oma panuse Eesti ühe suurima ja tuntuima ettevõtte arengusse ning Eesti teeninduskultuuri ja turismivaldkonna edendamisse.

Eesti ihaldusväärseim tööandja 2020

Vaata rohkem