Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #314137

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kutsume oma väiksesse meeskonda initsiatiivika ning entusiastliku müügikonsultandi, kes vastutab aktiivse müügitöö eest ja osaleb turundustegevuste ettevalmistamises ja elluviimises.
Müügikonsultant hoiab suhteid meie klientidega ning kindlustab kliendibaasi kasvatamise läbi aktiivse kontaktiloomise.

Ootused kandidaadile

Ootame, et sobilik kandidaat omaks kõrgharidust ning huvi personalivaldkonna vastu. Eeldame, et Sa tunned end tugevalt kontaktiloomisel ja läbirääkimistel nii telefonitsi kui silmast silma kohtumistel ettevõtete võtmeisikutega. Häid tulemusi aitab saavutada loovus, süsteemsus, eesmärgikindlus ning iseseisva töö oskus. Eelistame varasema B2B tulemusliku müügikogemusega kandidaati. Kasuks tulevad turundusalased teadmised.
Otsime kolleegi, kes väärtustab meeskonnatööd ning otsib stabiilset pikaajalist töösuhet.

Sobilik kandidaat valdab väga heal tasemel eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas. Vajalikud on juhiload.

Sul on võimalus kaasa rääkida ettevõtte arenguplaanides ning meeskonna toel panustada nende elluviimisse. Müügikonsultandi töötasu koosneb põhipalgast ning tulemustasust.

Lisainfo

Müügikonsultant asub esialgu tööle osalise tööajaga, koormuse tõus on seotud töö tulemuslikkusega. Sul on võimalus teha tööd kas kodukontoris või meie büroos, planeerida ise oma tööaega. Vajalik on regulaarne kohtumine meie töötajatega kas Pärnu või Tallinna kontoris.

Tööpakkumise number
#314137

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
15. juuli 2013

Sirje Tammiste Konsultatsioonibüroo on personaliotsingule ning meeskondade arendamisele spetsialiseerunud ettevõte. Meie otsinguklientideks on ettevõtted Eesti erinevatest piirkondadest ning tegevusvaldkondadest (tööstus ja tootmine, müük, ehitus, energeetika, elektroonika jne). Oleme usaldusväärseks koostööpartneriks juhtide ja spetsialistide otsingul, hindamisel ja arendamisel.

Kodulehekülg www.sirjetammiste.ee

Vaata rohkem