Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195241

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kas Sa naudid müügiprotsessi? Kas Sulle meeldib pakkuda põnevaid reklaamilahendusi olemasolevatele ja uutele partneritele? Kas Sulle meeldib saada tasustatud vastavalt Sinu enda tulemustele?

Kui vastasid jah mõnele nendest küsimustest, siis loe edasi.

Pakume Sulle müügikonsultandi ametikohta, mis võimaldab sul müüa ning teenida müüdud toodete pealt ning on äärmiselt põnev ja väljakutseid pakkuv. Sinu tööülesanneteks on potentsiaalsete partnerite leidmine ning nendele reklaamivõimaluste pakkumine. Lisaks sellele tegeled ka olemasolevate klientidega, et pakkuda neile parimaid lahendusi uutesse väljaannetesse. Ülesannete hulka kuulub ka klientide andmebaasi haldamine, pakkumiste koostamine ning klientidega suhtlemine peale tehingu sooritamist.

Nõudmised kandidaadile

Kui Sa tunned, et oskaksid müüa erinevaid tooteid klientidele, oled hea läbirääkija ning suhtleja, siis oled meile sobiv kandidaat. Kasuks tulevad ka müügialased teadmised ning eelnev müügikogemus.

Pakume Sulle arenemisvõimalusi, parimaid kolleege, kaasaegset töökeskkonda, suurepärast töökogemust ning väga head teenimisvõimalust vastavalt oma võimetele. Põnevad ülesanded ja väljakutsed iga päev! Lisaks, saad töötada paindliku töögraafiku alusel, mis tähendab, et antud positsioon sobib hästi nii tudengile kui ülikooli lõpetanud noorele.

Lisainfo

Kandideeri kohe ja omanda hea müügitöö kogemus!

Kandideerimiseks palume edastada koos CV-ga ka kaaskiri!

Tööpakkumise number
#195241

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
19. mai 2010
Kuulutus sisestati:
19. aprill 2010

Realister OÜ on pabertooteid tootev ettevõte, mis on aastate jooksul andnud välja hulgaliselt erinevaid tooteid alustades Valemivihikust ning lõpetades valemikogumikuga. Ettevõte on välja kasvanud õpilasfirmast ning saanud populaarseks kui innovaatiliste lahenduste pakkuja noortele õppuritele kui ka tudengitele.

Vaata rohkem