Müügikonsultant
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #800949

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Uksekaubamajas pakume klientidele personaalseid välis- ja siseuste lahendusi, mis eeldavad põhjalikku ja professionaalset kliendisuhtlust.

Uste müügikonsultandina on Sinu ülesanne olemasolevate kliendisuhete hoidmine ning uute loomine. Sinu igapäevaste tegevuste hulka käib pakkumiste ning müügi- ja ostutellimuste koostamine. Sinu töö tulemuseks on rahulolevad kliendid

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima kui omad varasemat müügitöö kogemust ning otsid kohta eneseteostuseks. Sul on hea loogiline ning numbriline mõtlemine, võime analüüsida ja planeerida. Omad kogemusi töös majandustarkvara ja Exceli tabelitega, kõnes ja kirjas suhtled vabalt eesti ja vene keeles

Omalt poolt pakume kaasaegset töökeskkonda uues Väike-Järve keskuses ning põhipalka + motiveerivat müügitulemustest sõltuvat lisatasu.

Tööpakkumise number
#800949