Müügikonsultant
Tööpakkumise number #743692

Nicorex Baltic OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sa oled just see, keda me otsime, kui:

  • Sulle siiralt meeldib inimesi aidata;
  • oled aktiivne ja hea suhtleja, seda nii eesti kui ka vene keeles;
  • oled õpihimuline ning pead tähtsaks enesearengut;
  • oled keskendunud parimate lahenduste leidmisele

Ootused kandidaadile

Sinu abiga saame luua parema ja vähem saastatud keskkonna endale ja oma lähedastele.

Meile töödates piisab täiesti eesti ja vene keelest. Kui Sa juhtud veel ka inglise keelt mõikama, siis 5+!

Kardad, et ei saa hakkama - ei ole põhjust muretsemiseks, meilt saad korraliku väljaõppe.

Lisaboonusena on Sul võimalus ka ise ennast pideval täiendada.

Oled liiga mugav, et praegusest töökohast ära tulla - usu, me suudame Sind kindlasti motiveerida!

Ettevõte pakub

Omatöötaja soodustusi ning spordikompensatsiooni

Tööpakkumise number
#743692

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1200 - 1500 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. detsember 2021
Kuulutus sisestati:
15. november 2021
Müügikonsultant Müügikonsultant

Nicorex Baltic OÜ eesmärk on aidata inimestel suitsetamisest loobuda ja muuta Eesti tubakavabaks.

Hoides prioriteedina kliendikesksust, usaldusväärsust ning arengut, toome kõigi soovijate ja vajajateni parimad vähemkahjulikumad alternatiivid suitsetamisele.

Turustame neid innovaatilisi tooteid läbi Veipland esinduskaupluste, mis asuvad üle Eesti 20-s erinevas kohas ning läbi ca 500 erineva edasimüüja (suurimad neist Circle K, Olerex, R-Kiosk, Alexela, Rimi, COOP, CityAlko, SuperAlko, Grossi Toidukaubad.)

Ühtselt töötame selle nimel, et iga meeskonna liige oleks oma ala asjatundija ning saaks abistada kõiki, kes meie poole pöörduvad.

Kõik meie töötajad saavad väga tugeva ja põhjaliku väljaõppe, mille tulemusel saavad neist omamoodi tavatubakast loobumise nõustajad.

Vaata rohkem