Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #744127

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesannete kirjeldus

  • Klientide viisakas, kiire ja heatasemeline teenindamine
  • Aktiivne müügitöö
  • Telefoni teel klientide nõustamine ja abistamine
  • Müügisaali korrektse väljanägemise eest hoolitsemine
  • Kauba väljapanek ja laadimine
  • Laos tellimuste komplekteerimine ning kauba vastuvõtt
  • Vajadusel remonttööde teostamine lapsevankritele, turvatoolidele jms

Ootused kandidaadile

  • Kohusetundlik, kiire ja täpne

  • Iseseisev tegutsemine ning pealehakkamine

  • Jõudu ja jaksu, et tõsta kuni 25kg kaaluvaid kummuteid ja voodeid

  • Juhilubade olemasolu

  • Tehnilist taipu, et aidata remonttöödega (lapsevankrid, turvatoolid, jne)

  • Sõbralik väljendus- ja suhtlusoskus

  • Arvutioskus tavakasutaja tasemel

  • Eesti keele oskus suhtlustasemel

  • Vene ja inglise keele oskus soovituslik

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist palka

  • Vaheldusrikast tööd

  • Paindliku tööaega graafiku alusel

  • Tuntud ja tunnustatud kaubamärke, millega on uhke töötada

  • Tasuta parkimist

  • Firmaüritusi

Tööpakkumise number
#744127