Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 388715

Tööpakkumise number

388715

Töö kirjeldus

kauba presenteerimine ostjatele;
ostjate konsulteerimine ja valiku tegemise abistamine;
kauba väljapaneku ning kaupluse korrashoidmine.

Nõudmised kandidaadile

Sulle meeldib pakkuda kliendile tõeslist ostuelamust ja läbi selle muuta kliendi päev erakordseks;
Sinu jaoks on kliendi rahulolu ja väärtuse loomine vahva väljakutse;
Sa oled täpne, kohusetundlik, aus ja usaldusväärne ning oskad heal tasemel eesti-, inglise- ja vene keelt;
Sulle meeldib luua enda ümber puhas ja korrektne töökoht, mille üle saad iga kell uhkust tunda;
Sa pead oluliseks meeskonnatööd säravas kollektiivis ja omad vähemalt keskharidust ning positiivset teenindusvaldkonna kogemust;
Sind inspireerivad kaunid juveelid ja eksklusiivsed brändiehted.
Sul on võimalik tööle asuda juuli keskel.

Ettevõte pakub

Põnev ja eksklusiivne kogemus;
Tööalane väljaõpe;
Töökoht linna südames, Solaris keskuses;
Kokkuleppelise koormusega, graafiku alusel toimuv töö;
Lisaks põhipalgale ka müügitulemustest sõltuv tasu;
Säravad ja nooruslikud kolleegid;

Lisainfo

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d läbi CV-Keskuse või e-postiga aadressile cv(at)goldtime.ee.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
24. juuli 2015
Kuulutus sisestati:
18. juuli 2015

Goldtime on Eesti suurim juveelikaupluste kett. Meie kauplused asuvad Tallinna, Tartu, Pärnu, Narva, Viljandi, Jõhvi, Kohtla-Järve ja Kuressaare kaubanduskeskustes. Pakume laias valikus kuld-, hõbe- ja moeehteid ning kvaliteetseid ja trendikaid käekelli.

Meie sortimendis on esindatud tuntud kaubamärgid nagu Fossil, DKNY, Emporio Armani, Diesel, Burberry, Michael Kors, Certina, Swatch, Seiko, Calvin Klein jt. Meie kliendid hindavad lisaks laiale valikule klassikalistest kuld- ja hõbeehetest ka meie ehtebrändidest trendikat valikut - Pandora, TiSento, Nomination, Breuning ja Rauschmayer on vaid mõned nimed.

Otsime omale uut säravat töökaaslast Solaris Keskuse Goldtime!